Zpět

VEDOUCÍ SMĚNY - VÝROBA

Chcete se seberealizovat i v práci? Korunní lidé pijí již více než 140 let. Kdo si to dnes může říci? Tato tradice nás zavazuje, hledáme posilu pro náš výrobní tým: Vedoucího směny ve výrobě

Baví Vás manuální a pestrá práce, kde je ihned za Vámi vidět výsledek? Máte základní znalosti práce na PC a řidičský průkaz B? Preferujete práci ve 12 hodinových směnách (nepřetržitý provoz)? Pak jste pro nás ten pravý. Nabízíme nástupní hodinovou mzdu v rozpětí 140 Kč – 162 Kč na hodinu dle Vašich aktuálních dovedností, stravenky v hodnotě 100 Kč, týden dovolené navíc, zdarma pojištění zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli, příspěvek na dopravu (s trvalým bydlištěm již od 10 km od nás) a příplatek za odpracování fondu pracovní doby v měsíci.

Pokud nemáte oprávnění k řízení motorových vozíků……nevadí u nás můžete získat, umožníme Vám si udělat degustátorské osvědčení pro senzorické hodnocení potravin. Připojte se k nám. Získáte zajímavou práci a zjistíte, že Korunní je ta pravá… voda. Karlovarská Korunní s.r.o. Své zdroje si hýčkáme a stejně si budeme hýčkat i Vás.

Zaslat životopis