VEDOUCÍ LABORATOŘE

Máte chuť na změnu a nevíte na jakou?

Karlovarská Korunní s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí(ho) laboratoře (jednosměnný provoz).

Už máte s obdobnou pozicí zkušenosti? Posilte náš tým a podělte se námi o Vaše znalosti a zkušenosti. Pošlete nám svůj životopis a připojte se do našeho týmu, určitě se i něco přiučíte.

Máme však pár podmínek:

Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru chemie nebo potravinářství.

Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office). Vlastníte ŘP sk. B.

Jako výhodu bereme:

Znalost jakéhokoliv systému kvality na úrovni alespoň interního auditora nebo praxi v laboratoři.

Protože se jedná o kvalifikovanou práci, přidáváme i její náplň:

Vedoucí laboratoře je zodpovědný za chod laboratoře, vybírá a nakupuje materiály pro laboratoř, provádí kontrolní mikrobiologická vyšetření výrobků, zdrojů, polotovarů a materiálu, provádí fyzikálně chemické rozbory, senzorické analýzy, odpovídá za dodržování, aktualizaci zavedeného a certifikovaného systému kvality FSSC 22000, ISO 9001, HACCP, uplatňuje potravinářskou legislativu na etiketách našich výrobků. Vedoucí laboratoře se taktéž podílí na vývoji nových výrobků.

Líbí se Vám naše nabídka?

Pak vám můžeme nabídnout nástupní mzdu od 32.000 Kč měsíčně dle Vašich aktuálních dovedností a praxe.

Ptáte se a co dál? Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dopravu (s bydlištěm již 5 km od nás), zdarma pojištění zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Samozřejmostí práce u nás je podpora Vašeho dalšího vzdělávání, například si můžete rozšířit své znalosti v oblasti vnitřního auditování dle norem ISO nebo FSSC, získat další informace z oblasti senzorického hodnocení potravin.

Korunní vaši chuť plně uspokojí.

Nástup možný ihned popř. po dohodě.

Zaslat životopis