Zpět

Vedoucí laboratoře

Voda je základem našeho života a jen málokterý segment potravinářského průmyslu je tak kontrolován pečlivěji než právě minerální vody. Pro nás v Korunní je propracovaný systém kontroly jakosti a kvality našich výrobků samozřejmostí. Proto mají naše zdroje osvědčení Českého inspektorátu lázní a zřídel Ministerstva zdravotnictví, a proto jsme zavedli systém řízení kvality dle norem FSSC 22000, ISO 900, HACCP.

Chceme těmto závazkům dostát, a proto potřebujeme doplnit náš tým o vedoucí laboratoře (manažera kvality) s opravdovým zájmem o práci v laboratoři potravinářského provozu a v oblasti kvality.

Vhodný kandidát by měl mít vystudovanou VŠ / SŠ se zaměřením na potravinářství nebo chemii, praxi v potravinářství na obdobné pozici alespoň 3 roky, znát systémy ISO 9001, HACCP, měl by mít zájem o další vzdělávání v oboru a v oblasti systémů kvality, vlastnit ŘP sk. B a ovládat práci na počítači (MS Office).

Výhodou je znalost FSSC 22000, orientace především v potravinářské legislativě.

Vedoucí laboratoře je zodpovědný za chod laboratoře, provádění kontrolních mikrobiologických vyšetření výrobků, zdrojů, polotovarů a materiálu, provádění fyzikálně chemických rozborů, senzorických rozborů, odpovědnost za dodržování zavedeného systému FSSC 22000, ISO 9001, HACCP včetně jejich aktualizace, uplatňování potravinářské legislativy na etiketách, výběr a nákup materiálů pro chod laboratoře. Vedoucí laboratoře se podílí na vývoji nových výrobků.

Vhodnému kandidátovi/ kandidátce nabízíme zajímavou práci v jednosměnném provozu v oblasti řízení jakosti a finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici v hierarchii společnosti, hradíme a podporujeme osobní vzdělávání v oboru.

Benefity: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu a zdarma pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Nástup od 1.11.2019, případně dle dohody, mzda od 32.000 Kč.

Zaslat životopis